wtorek, 20 sierpnia 2013

Boskie inspiracje

Skoro jestem przy kolorze błękitnym, chciałabym się z Wami podzielić porcją kilku fantastycznych inspiracji, których autorką jest "Boska" Candice Olson. Ja po prostu uwielbiam "American style":-) Ta antyczna biel, wysokie i dekoracyjne listwy no i oczywiście nietuzinkowe meble. Szkoda, że u nas takie cudeńka są ciężko dostępne a jak już się znajdą to za kosmiczną cenę. Ale cóż i tak sobie nie odpuszczę i będę dążyć do osiągnięcia swojego celu i stworzenia swojego amerykańskiego gniazdka ale w Polsce:-).


5 komentarze

 1. Cudnie. Ja uwielbiałam oglądać jej program. Wiele się nauczyłam również od niej. Pięne wnętrza pokazałaś. Kuchnia boska :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. O matko, więcej nie będę chyba u Ciebie komentować. A szkoda, bo pokazujesz ciekawe cudeńka. Wpisywałąm 3 razy ten kod weryfikacyjny i ciągle coś źle. Nic nie widać, czy to H czy M... Przepraszam,ale ja nie mam cierpliwości do takich rzeczy i tracę czas na wpisywanie kilka razy kodu od nowa i za każdym razem nowego :-(

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosiu, no nie mów takich rzeczy:-) zaraz sprawdze co sie dzieje i poprawie. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Lussi, a konieczna jest ta weryfikacja? Przecież któż mogłby Ci pisać jakieś obraźliwe rzeczy? Oj, chyba widzę, że już nie ma weryfikacji, zatem...aż chce się pisać i pisać :-) Czekam na dalsze piękne zdjecia i opisy. Ściskam mocno:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niemożliwa jesteś Kobietko:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny:-)